O mnie

Jestem obecnie aktywny tancerz, instruktor tańca, trener fitness, 5-letnia matka dziewczynki.kiedyś byłem dzieckiem, spotkałem w tanecznym świecie, wiele lat później, po treningu bardziej aktywnie konkurować w branży. Sala balowa i latynoamerykańskich tańców w partnerze i grupa, do której należał, z równoległym cheerleaders, tak jak przez wiele lat doskonałe wyniki osiągnięte w zawodach.

W 2008 roku poważne problemy zdrowotne, w konsekwencji przeszedł operację kręgosłupa 11 kręgów do siebie przywiązuje się niestety, że zakończył karierę wyścigową, ale jako tancerka w najbliższym czasie, wróciłem i od tamtej pory nie zatrzymać trenera.
Fantastyczny nauczycieli spotkałem wielu nauczycieli zagranicznych gwiazd, dużej wiedzy, aby przychodzić obok. To wiele znaczy dla klasy college fundament w idealnym mistrzów do wspierania nauczania. Teraz ciągle trenuję w najlepszej węgierskiej, rosyjskiej, meksykańskiej, ukraińskiej, hiszpańskich i angielskich mistrzów.

2016 października w Mediolanie, udałem się na spotkanie z lokalnej baletu życia, byłem na tyle szczęście, aby zobaczyć La Scala Roberto Bolle i Władysław Zachar silny balet „Giselle”. 2017 marca wyszedłem do Londynu, gdzie w Królewskiej Akademii tańca klasie mistrzowskiej brałem udział, i teatr-w HerMajesty, mogłam zobaczyć Upiór w operze, który był pełen pięknych wstawek baletowych.

Cały repertuar, Państwowa opera od wielu lat śledzę, co szkoła Tańca, wszystko będzie świeże informacje dla zainteresowanych studentów. W 2013 roku założył szkoły baletowej córka urodziła się przez pół roku-Kup teraz, która jest piękny budynek, dzieł sztuki, jak „Cytadela”, zapewniając, że wszystkie znajomości materiału w ciągu kilku godzin, czytanie książek i czasopism, materiałów informacyjnych i wszyscy artyści baletu o przyzwyczajeniach i wyjątkowy sposób wszystkie istniejące balet dziś jest narzędzie, które istnieje na świecie, w tym w Nowym Jorku Flexistretcher, Gaynor i wszystkie inne wielkie producent dostarcza ciebie. Student szkoła tańca w programie partnerskim przez rabat, można kupić domy sprzedawane są wszystkie produkty marki, który mi wydany Certyfikat za dodatkową opłatą.

Priorytetem dla mnie wszystkie są dostępne, aby zrobić balet bardziej przystępne klasie klasie ze mną i online klasie. Zakazy rozebrać, pewność siebie, rozwój, dobry wygląd, chęć do uczenia się i zdrowy, przystojny, szczupły, łatwo zrównoważonego mięśnie do osiągnięcia czysto technice baletowej dla rozwoju cele. Taneczne szkoły wszyscy uczniowie jednogłośnie stwierdzili, że (słowa) ciągły i bardzo dynamiczny rozwój.

Jeśli czujesz, jak nie wahaj się, zadzwoń do mnie!

Szkoła tańca wiodących