O mnie

Jestem obecnie aktywny tancerz, instruktor tańca, trener fitness, 5-letnia matka dziewczynki.kiedyś byłem dzieckiem, spotkałem w tanecznym świecie, wiele lat pźniej, po treningu bardziej aktywnie konkurować w branży. Sala balowa i latynoamerykańskich tańcw w partnerze i grupa, do ktrej należał, z rwnoległym cheerleaders, tak jak przez wiele lat doskonałe wyniki osiągnięte w zawodach.

W 2008 roku poważne problemy zdrowotne, w konsekwencji przeszedł operację kręgosłupa 11 kręgw do siebie przywiązuje się niestety, że zakończył karierę wyścigową, ale jako tancerka w najbliższym czasie, wrciłem i od tamtej pory nie zatrzymać trenera.
Fantastyczny nauczycieli spotkałem wielu nauczycieli zagranicznych gwiazd, dużej wiedzy, aby przychodzić obok. To wiele znaczy dla klasy college fundament w idealnym mistrzw do wspierania nauczania. Teraz ciągle trenuję w najlepszej węgierskiej, rosyjskiej, meksykańskiej, ukraińskiej, hiszpańskich i angielskich mistrzw.

2016 października w Mediolanie, udałem się na spotkanie z lokalnej baletu życia, byłem na tyle szczęście, aby zobaczyć La Scala Roberto Bolle i Władysław Zachar silny balet “Giselle”. 2017 marca wyszedłem do Londynu, gdzie w Krlewskiej Akademii tańca klasie mistrzowskiej brałem udział, i teatr-w HerMajesty, mogłam zobaczyć Upir w operze, ktry był pełen pięknych wstawek baletowych.

Cały repertuar, Państwowa opera od wielu lat śledzę, co szkoła Tańca, wszystko będzie świeże informacje dla zainteresowanych studentw. W 2013 roku założył szkoły baletowej crka urodziła się przez pł roku-Kup teraz, ktra jest piękny budynek, dzieł sztuki, jak “Cytadela”, zapewniając, że wszystkie znajomości materiału w ciągu kilku godzin, czytanie książek i czasopism, materiałw informacyjnych i wszyscy artyści baletu o przyzwyczajeniach i wyjątkowy sposb wszystkie istniejące balet dziś jest narzędzie, ktre istnieje na świecie, w tym w Nowym Jorku Flexistretcher, Gaynor i wszystkie inne wielkie producent dostarcza ciebie. Student szkoła tańca w programie partnerskim przez rabat, można kupić domy sprzedawane są wszystkie produkty marki, ktry mi wydany Certyfikat za dodatkową opłatą.

Priorytetem dla mnie wszystkie są dostępne, aby zrobić balet bardziej przystępne klasie klasie ze mną i online klasie. Zakazy rozebrać, pewność siebie, rozwj, dobry wygląd, chęć do uczenia się i zdrowy, przystojny, szczupły, łatwo zrwnoważonego mięśnie do osiągnięcia czysto technice baletowej dla rozwoju cele. Taneczne szkoły wszyscy uczniowie jednogłośnie stwierdzili, że (słowa) ciągły i bardzo dynamiczny rozwj.

Jeśli czujesz, jak nie wahaj się, zadzwoń do mnie!

Szkoła tańca wiodących